Distribuitor & Service clasaClasa A pentru echipamentele Logo graco

Cariere

Angajăm Consilier vânzări!

Candidatul ideal

 Studii de preferință tehnice ( în domeniul mecanicii și/sau dinamica fluidelor )

 Experiență în vânzări și/sau ofertare

 Capacitatea de a lucra concomitent la mai multe proiecte

 Capacitate de planificare, organizare și sinteză

 Abilități de comunicare scrisă și verbală

 Spirit de inițiativă, orientat spre rezultate și atingerea obiectivelor propuse

 Cunoașterea limbii engleze sau germane constituie un avantaj

 Cunoștințe de operare PC – Word, Excel, Outlook, navigare internet;

Descrierea jobului

 Dezvoltarea portofoliului de clienți

 Preluarea cererilor de ofertă venite din partea clienților, analizarea acestora și ofertarea celor mai bune soluții;

 Urmărirea feedback-ului de la clienți;

 Păstrarea relațiilor existente cu clienții permanenți ai companiei;

 Urmărește încasarea tuturor facturilor în termenul de plată convenit;

 Cercetare de piață, analiza concurenței

Vă rugăm să trimiteți cv-urile pe adresa de e-mail:  romcrete.ro">marketing@romcrete.ro sau sa le atașați formularului disponibil pe pagina noastră: https://www.romcrete-echipamente.ro/cariere

Vă rugăm să trimiteți doar CV-uri complete:

 CV-ul trebuie să conțină numele tău, poziția ta actuală dacă este cazul și datele de contact.

 Experiență profesională - Menționează joburile pe care le-ai avut până acum. La fiecare job specifică funcția, compania, perioada în care ai lucrat acolo și punctează responsabilitățile.

 Educație - Calificarea – Instituția de învățământ – anul.

 Limbi străine: Vorbit / Scris / Citit. Nivelul de cunoaștere: începător / mediu / avansat

* Fomatele suportate sunt pdf, doc, docx.