Distribuitor & Service clasa Clasa A pentru echipamentele Logo graco

Cariere

Angajăm tehnician!

Candidatul ideal:

◼ Studii profesionale sau liceale - se asigură pregatire teoretică și practică.
◼ Abilitățile tehnice reprezintă un avantaj!
◼ Abilități de rezolvare a problemelor, de a lucra singur și în echipă.
◼ Permis de conducere categoria B.
◼ Persoană dinamică, deschisă la învățare, dezvoltare și performanță.
◼ Flexibilitate, bune abilități de comunicare.
◼ Capacitate mare de a se integra și de a lucra într-un sistem serios bazat pe calitate.
◼ Capacitatea de a înțelege documentații tehnice.
◼ Disponibilitate pentru deplasare în afara localității de reședință.
◼ Corectitudine, angajament, responsabilitate și determinare în atingerea obiecivelor profesionale

Responsabilități:

◼ Instalare, service și reparații pentru echipamente.
◼ Efectuarea și consemnarea operațiunilor efectuate la clienți.
◼ Întocmirea fișelor de reparație interne.
◼ Administrarea necesarului de piese de schimb, gestiunea corectă a acestora.
◼ Pregatirea/testarea echipamentelor înainte de livrare.

Vă rugăm să trimiteți cv-urile pe adresa de e-mail:  romcrete.ro">marketing@romcrete.ro sau sa le atașați formularului disponibil pe pagina noastră: https://www.romcrete-echipamente.ro/cariere

CV-ul trebuie să conțină:
Nume, funcție și date de contact CV-ul trebuie să conțină numele tău, poziția ta actuală dacă este cazul și datele de contact.
Despre mine/Obiectivul profesional

Cine ești? (de ex:pasiunile tale)

Ce poți să oferi companiei?

Experiență profesională

Menționează joburile pe care le-ai avut până acum. La fiecare job specifică funcția, compania, perioada în care ai lucrat acolo și punctează responsabilitățile.

Educație.  Calificarea – Instituția de învățământ – anul.
Limbi străine Vorbit / Scris / Citit.
Nivelul de cunoaștere: începător / mediu / avansat
Abilități

* Fomatele suportate sunt pdf, doc, docx.